Dobrovoľníci na Atmosfére

Chceš zažiť nezabudnuteľný týždeň? Predstav si slnečné rána na lúke v objatí prírody a viníc. Vymeriavanie a kosenie lúky, či vozenie sa na sene na korbe auta. Je leto, teplo a všade, kde sa obzrieš nájdeš ľudí, ktorí sa nevzdávajú, pomáhajú si a rozdávajú skvelú náladu. Pri stavaní plotu sa nasmeješ a možno ani hra na skrývanie sa pred búrkou ti neostane úplne cudzia. 

Stávaš sa umelcom, čo vytvára Atmosféru, ktorá pohltí každého účastníka užívajúceho si hudbu, čas s priateľmi, diskusie, handmade výrobky, či super jedlo. Po skončení festivalu ho rozoberáš a unavený spomínaš na tie nezabudnuteľné dni. Smútiš, že sa to celé končí. A o štyri mesiace zistíš, že tvoj festival bol taký dobrý, že bol znovu zaradený medzi najlepšie udalosti roka.

 
Na dobrodružstvo s Atmosférou budeš spomínať ešte roky. A tvoria ju hlavne dobrovoľníci ako ty. Celé to stojí na spolupráci ľudí zdieľajúcich rovnaké hodnoty. Slobodu, dôveru, kreativitu, spolupatričnosť, otvorenosť. Je len na tebe, či chceš byť pri tom. Po minulé roky sa k nám pridalo niekoľko desiatok ľudí, ktorí pomáhali vystavať a spojazdniť festivalové mestečko, ktoré vyrastá raz v roku uprostred nádherných, slnkom zaliatych viníc. Odmenou im boli nezabudnuteľné zážitky, novonadobudnuté priateľstvá či nové lásky, výborné jedlo od Grétkinej rodiny a vlastný malý koncert len pre nich. Nahliadni do zákulisia festivalu, buď ten, ktorý v skvelom, no zároveň náročnom (a občas aj improvizovanom) kolektívnom prostredí ochutná radosť z nezištnej dobrovoľnej práce, ktorá sa mu niekoľkonásobne vráti.

Ak aj ty chceš mať takýto zážitok, pridaj sa k nám a postav s nami Atmosféru.

 
 

Termín: pondelok 26. 7. až streda 11. 8. 2021

(Ak nemôžeš na celý čas, nevadí. Dobrovoľníkov potrebujeme na sekcie pred, počas a po festivale.)

Čo potrebuješ: všetko ako na festivalovú stanovačku, oblečenie na každé počasie / prácu a dobrú náladu.

Ako to bude s jedlom a pitím? Jedlo a pitný režim zabezpečíme my.

Ak chceš byť dobrovoľníkom/dobrovoľníčkou na Atmosfére 2021, vyplň tento formulár a my sa ti ozveme. 

Tešíme sa na teba! 

A ak máš nejaké otázky, napíš na hruska@festivalatmosfera.sk.

Tešíme sa na Teba!