Dobrovoľníci na Atmosfére

Chceš zažiť nezabudnuteľný týždeň? Predstav si slnečné rána na lúke v objatí prírody a viníc. Ľudí, ktorí sa nevzdávajú, pomáhajú si a udržia ťa v skvelej nálade. Kde stavanie plotu je sranda. Skrývanie sa pred búrkou opakujúce sa dobrodružstvo, pri ktorom na chvíľu vypneš. Stávaš sa umelcom, čo vytvára atmosféru, ktorou sú pohltený účastníci užívajúc si kapiel, diskusnej zóny, handmade stánkov a super jedla. Po festivale ho rýchlo rozoberáš a smútiš, že sa to celé končí. A o 4 mesiace neskôr zistíš, že tvoj festival bol taký dobrý, že o ňom znovu písali pri súhrne najlepších udalostí roka.
 
 
Naša super akčná spoluorganizátorka Janka nám minulý rok priviedla 15 zahraničných dobrovoľníkov, ktorý nás obohatili o svoje jedinečné skúsenosti zo svojich krajín a pomohli so stavbou festivalu a umeleckým vylepšením maringotky. Okrem toho prišli aj Nexteria alumni, vtedajší a ešte len budúci Nexteri a niektorí si doniesli aj svoje polovičky a ešte nám pomáhali ďalší úžasní ľudia. V tejto zábavnej a motivovanej skupine sme si užili, aké je to vytvoriť Atmosféru. Užili sme si tiež dobré jedlo od Gretkinych rodičov. A vlastný malý koncert len pre nás.

V občas náročnom, občas improvizačnom a vždy skvele kolektívnom prostredí sme spoznali radosť z dávania našej práce, ktorá sa nám mnohonásobne vratila.

 

Ak aj ty chceš zažiť takýto intenzívny zážitok, pridaj sa tento rok k nám a postav s nami Atmosféru.


A organizačné veci na záver.


Termín:  Pia 26.7.  až Str 7.8.2019  (Ak nemôžeš na celý čas, nevadí)

Čo potebuješ: Stan, všetko aby sa ti v stane dobre spalo, oblečenie a seba

Ako to bude s jedlom a pitím?  Každý deň sa určí jeden (alebo ak nás bude veľa dvaja ľudia) a tí dostanú peniaze a niečo skvelé nám na deň pripravia.

Pitný režim samozrejme zabezpečíme.

Tešíme sa na teba!

Martin

Napíš Martinovi na martin@festivalatmosfera.sk ak máš viac otázok, alebo sa rovno prihlás!