Festival Atmosféra

Festival Atmosféra

Informácie

Hontianske Nemce je malebná dedinska v južnej časti stredného Slovenska neďaleko Banskej Štiavnice, Krupiny a Dudiniec. Festival sa uskutoční v časti Vinice, pár kilometrov od obce Hontianskych Nemce na otvorenej lúke v krásnej viničnej oblasti.

PARKOVANIE

Parkovanie je umiestnené hneď pri hlavnom vstupe v areáli festivalu. Cena parkovanie je v cene vstupného.

KARAVANY A BUSY

Festival Atmosféra podporuje kempovanie karavanov a busov v areáli, je dostupné zdarma a situované v stanovom mestečku.

STANOVANIE

Pri hlavnom vstupe festivalu sa bude nachádzať stanové mestečko. Bude umiestnené veľmi prakticky v blízkosti chemických záchodov, spŕch a parkoviska.

INÉ MOŽNOSTI UBYTOVANIA

V okolí festivalu sa nachádza niekoľko chát a penziónov, kde je možné ubytovať sa. Aktuálny zoznam dostupných ubytovací prostriedkov zverejníme už čoskoro.

DOBROVOĽNÍCTVO

Ak sa chceš naučiť niečo nové a zažiť Atmosféru aj z druhej strany, z pohľadu dobrovoľníka, ozvi sa na info@festivalatmosfera.sk. Vyberieš si aktivitu, ktorá ťa najviac baví alebo, v ktorej sa chceš zlepšiť od vyberania vstupného, regulácie parkovania, stráženia vstupov, či rôznych manuálnych pomáhačkách. O jedlo a pitie a voľný stup budeš mať postarané!

PREDAJCOVIA

Ak by ste mali záujem predávať na festivale výrobky vrámci handmade marketu, napíšte nám na predajcovia@festivalatmosfera.sk

KYVADLOVÁ DOPRAVA

O kyvadlovej doprave poskytneme informácie už čoskoro.

HYGIENA

V areáli festivalu bude prístupných niekoľko chemických záchodov a niekoľko miest s úžitkovou vodou. V areáli budú prístupné aj sprchy.

DETI, ŠTUDENTI, DÔCHODCOVIA A ZŤP

Deti do 12 rokov majú vstup na festival zadarmo. Mladí do 15 rokov, dôchodcovia, ZŤP a miestni, ktorí majú trvalé bydlisko v Hontianskych Nemciach budú mať na vstupe zľavnené vstupné.
Pre poukázanie zľavy je potrebné u mladých do 15 rokov a domácich sa preukázať občianskym preukazom a dôchodcovia a ZŤP príslušným preukazom. Pokiaľ sa návštevník nepreukáže príslušným dokladom, nie je možné uplatniť zľavu.

PSY

Festival Atmosféra je dog friendly festival. Voľný pohyb psíkov je síce zakázaný, no na vodíku si psíka môžete priniesť so sebou.

POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Informácie budú doplnené.

Pridaj komentár