Festival Atmosféra

Festival Atmosféra

https://www.instagram.com/festival_atmosfera/

Informácie

Že rodinný festival? Zober so sebou kamošov, mladších súrodencov, rodičov, starkú a starkého a prídi si povegetiť a zažiť skvelé popoludnie. Živá hudba, diskusie, workshopy, kopec aktivít pre deti, úsmev, pivo, skvelé jedlo, radosť a atmosféra, akú nikde inde nezažiješ! Len v malebnej dedinke Hontianske Nemce neďaleko Banskej Štiavnice, Krupiny a Dudiniec. Festival sa uskutoční 4.- 5.8. 2017 v časti Vinice, pár kilometrov od obce na otvorenej lúke v krásnej viničnej oblasti.

EXPRES NA ATMOSFÉRU

Počas prvého augustového víkendu bude obnovené 15 rokov nefunkčné vlakové spojenie na trati Zvolen – Šahy a Festival Atmosféra ti prináša možnosť odviezť sa na festival v sobotu, 4. augusta, Hontianskym expresom v unikátnom PARTY VOZNI SO ŽIVOU HUDBOU! A aby si si nemyslel, že ťa vlak odvezie len do Hontianskych Nemiec a ty nebudeš vedieť trafiť do Viníc (miesta konania festivalu) nemusíš sa báť – kyvadlová doprava bude zabezpečená. Vlak si na teba počká v Hontianskych Nemciach aj v nedeľu, 5. augusta, a odvezie ťa späť do Zvolena!

KÚP SI ŠPECIÁLNY SPIATOČNÝ LÍSTOK DO PARTY VOZŇA SO ŽIVOU HUDBOU!

Na výber máš dve kombinácie lístkov:

  1. sobota 4.8.: odchod zo Zvolena o 9:30; späť nedeľa 5.8. o 9:00
  2. sobota 4.8.: odchod zo Zvolena o 15:20; späť nedeľa 5.8. o 9:00

Po príchode vlaku do Hontianskych Nemiec bude pre každého držiteľa lístka zabezpečená spiatočná kyvadlová doprava do oblasti Vinice, kde sa bude festival prvý augustový víkend konať.

V cene špeciálneho lístka 9,90 € je zahrnutá:

  • vlaková doprava Zvolen – Hontianske Nemce party vozni s živou hudbou v sobotu,
  • vlaková doprava Hontianske Nemce – Zvolen v nedeľu,
  • kyvadlová doprava Hontianske Nemce, žel. stanica – Vinice a späť v sobotu a v nedeľu.

Deti do 6 rokov s doprovodom majú lístok zdarma.

Lístky kupuj tu: http://bit.ly/ExpresNaAtmosferu

Obyčajný lístok na Hontiansky expres nezávisle od Festivalu Atmosféra si budeš môcť zakúpiť na mieste. Pre viac informácii o udalosti klikaj sem: https://www.facebook.com/events/175028223175447/

PARKOVANIE

Parkovanie je umiestnené hneď pri hlavnom vstupe v areáli festivalu. Cena parkovanie je v cene vstupného.

KARAVANY A BUSY

Festival Atmosféra podporuje kempovanie karavanov a busov v areáli, je dostupné zdarma a situované v stanovom mestečku.

STANOVANIE

Pri hlavnom vstupe festivalu sa bude nachádzať stanové mestečko. Bude umiestnené veľmi prakticky v blízkosti chemických záchodov, spŕch a parkoviska.

INÉ MOŽNOSTI UBYTOVANIA

V okolí festivalu sa nachádza niekoľko chát a penziónov, kde je možné ubytovať sa. Aktuálny zoznam dostupných ubytovací prostriedkov zverejníme už čoskoro.

DOBROVOĽNÍCTVO

Ak sa chceš naučiť niečo nové a zažiť Atmosféru aj z druhej strany, z pohľadu dobrovoľníka, ozvi sa na info@festivalatmosfera.sk. Vyberieš si aktivitu, ktorá ťa najviac baví alebo, v ktorej sa chceš zlepšiť od vyberania vstupného, regulácie parkovania, stráženia vstupov, či rôznych manuálnych pomáhačkách. O jedlo a pitie a voľný stup budeš mať postarané!

PREDAJCOVIA

Pokiaľ máte záujem prezentovať 3. – 4. 8. na Festival Atmosféra 2018 svoje výrobky, pozorne si prečítajte podmienky predaja a vyplňte registračný formulár. Registrácia je otvorená do 15.7.2018.
Podmienky predaja:    https://docs.google.com/document/d/1xg1h0–_TpeQlA9Wc2Nct2SwvxQXdpcmGWh7YuU4WCQ/edit?usp=sharing
Registračný formulár: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf6HOlis0f0259C44LLGI3d6WgQoq-EgsQ3MgwcKd0CyvW8XA/viewform

KYVADLOVÁ DOPRAVA

O kyvadlovej doprave poskytneme informácie už čoskoro.

HYGIENA

V areáli festivalu bude prístupných niekoľko chemických záchodov a niekoľko miest s úžitkovou vodou. V areáli budú prístupné aj sprchy.

DETI, ŠTUDENTI, DÔCHODCOVIA A ZŤP

Deti do 12 rokov majú vstup na festival zadarmo. Mladí do 15 rokov, dôchodcovia, ZŤP a miestni, ktorí majú trvalé bydlisko v Hontianskych Nemciach budú mať na vstupe zľavnené vstupné.
Pre poukázanie zľavy je potrebné u mladých do 15 rokov a domácich sa preukázať občianskym preukazom a dôchodcovia a ZŤP príslušným preukazom. Pokiaľ sa návštevník nepreukáže príslušným dokladom, nie je možné uplatniť zľavu.

PSY

Festival Atmosféra je dog friendly festival. Voľný pohyb psíkov je síce zakázaný, no na vodíku si psíka môžete priniesť so sebou.

POKYNY PRE NÁVŠTEVNÍKOV

Informácie budú doplnené.

Pridaj komentár