Hometicket

Buď medzi prvými a kúp si jeden z prvých 300 hometicket lístkov na Atmosféru 2020! Táto cena platí pre každého, no vieme, že sa postupne bude zvyšovať, preto neváhaj, klikni dole a kúp si lístoček rýchlo a pohodlne cez tootoot.fm. 

 

POSLEDNÁ ŠANCA

Ak ste premeškali možnosť kúpiť si drevený lístok na Atmosféru pod stromček, máme pre vás poslednú šancu. Do 23.12. (pondelok) tak budete môcť urobiť v lab.cafe v bratislavskej Starej Tržnici. Samozrejme, stále platí, že si ich môžete objednať aj cez internet, prídu však až po Vianociach.

Bude to stromček iný, no radosť dozaista rovnaká.


Limitovaná farebná edícia lístkov

A máme tu aj vstupenky pre zberačov a tých z vás, ktorí nedajú dopustiť na krásny vytlačený lístok. Klikom naň sa dostanete do nášho 
e-shopu.

Radi by sme vás však informovali, že drevené a tlačené lístky na Atmosféru 2020, ako aj merch, si môžete objednať najneskôr do pondelka (16. decembra 2019) do polnoci; je to preto, aby vám stihli voňavé atmopredmety prísť domov ešte pred sviatkami a aby ste nimi mohli potešiť pod stromčekom vašich najbližších.
Pokiaľ si však atmomerch a lístky chcete vyzdvihnúť osobne, môžete si ich objednávať až do štvrtka (19. decembra 2019) do polnoci. Osobný odber je následne možný v kaviarni Mandlove Srdco (Kolárska 5, Bratislava).

Ďakujeme vám za pochopenie a prajeme veľa síl a pokoja v týchto rýchlych dňoch - a aby vaše Vianoce mali len tú najkrajšiu Atmosféru!