Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosfera

Chcem byť dobrovoľník

Predstav si, že sa ráno zobudíš na atmosférickej lúke, vyjdeš zo stanu a prichádzaš do areálu plného šťastných návštevníkov. Samo o sebe je to hrejivý pocit, no dvojnásobne lepší je v momente, keď si uvedomíš, že toto sa deje aj vďaka tebe. Chceš to zažiť spolu s nami?

Staň sa súčasťou našej dobrovoľníckej komunity a zažiješ s nami veľa zábavy, ale aj trochu bizarného. Pohrabeš lúku, pomôžeš postaviť sprchy alebo špeciálne sedenie z paliet, ozdobíš les svetielkami,.. To všetko prežiješ s ľuďmi, s ktorými si pôjdeš na rovnakej vlne.

Najväčšiu funky zábavu si užiješ, ak prídeš pomôcť postaviť alebo zložiť areál – tvoj skorší príchod závisí od tvojich časových možností. Každý deň počas festivalu nám pomôžeš osem hodín, zvyšok si užiješ po návštevnícky. A áno, v deň príchodu medzi nás máš aspoň 18 rokov.

Poď s nami do toho a uži si s nami Atmosféru po našom. Ak tu teraz nevidíš prihlasovací formulár a chceš byť dobrovoľníkom na Atmosfére 2023, napíš e-mail našej Hruške na hruska@festivalatmosfera.sk – a my sa ti ozveme, keď bude prihlasovanie aktuálne.