Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosfera

Chcem byť dobrovoľník

Predstav si, že sa ráno zobudíš na atmosférickej lúke, vyjdeš zo stanu a prichádzaš do areálu plného šťastných návštevníkov. Samo o sebe je to hrejivý pocit, no dvojnásobne lepší je v momente, keď si uvedomíš, že toto sa deje aj vďaka tebe. Chceš to zažiť spolu s nami?

Staň sa súčasťou našej dobrovoľníckej komunity a zažiješ s nami veľa zábavy, ale aj trochu bizarného. Pohrabeš lúku, pomôžeš postaviť sprchy alebo špeciálne sedenie z paliet, ozdobíš les svetielkami,.. To všetko prežiješ s ľuďmi, s ktorými si pôjdeš na rovnakej vlne.

Najväčšiu funky zábavu si užiješ, ak prídeš pomôcť postaviť alebo zložiť areál – tvoj skorší príchod závisí od tvojich časových možností. My s tebou počítame najneskôr od štvrtku, 4. augusta 2022 od 12.00 hod. do nedele 7. augusta 2022 do 12.00 hod. Každý deň počas festivalu nám pomôžeš osem hodín, zvyšok si užiješ po návštevnícky. A áno, v deň príchodu medzi nás máš aspoň 18 rokov.

Poď s nami do toho a uži si s nami Atmosféru po našom. Prihlás sa už teraz cez tento prihlasovací formulár, v ktorom nájdeš všetky potrebné informácie.

Aj ja chcem tvoriť Atmosféru!