Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosfera

Kontakt

E-MAIL:
info@festivalatmosfera.sk

TELEFÓN:
+421 905 159 198

FAKTURAČNÉ ÚDAJE
Atmosféra 
Hontianske Nemce 175
96265
Hontianske Nemce
Slovakia

IČO: 50088491
DIČ: 2120304098

Toto je atmotím

Toto je atmotím, ktorý sa od Gretky, Maja a ich rodín za roky zväčšil do dvojciferných rozmerov. Každá jeho členka a každý člen majú zodpovednosť za svoju časť Atmosféry a ak máte na nich nejaké otázky, neváhajte ich kontaktovať.

Gretka PAVLOVOVÁ

CEO | Partneri

gretka@festivalatmosfera.sk

Majo KULICH

Produkčný manažér

majo@festivalatmosfera.sk

Eliška ŠVECOVÁ

Produkcia

eliska@festivalatmosfera.sk

Marek MANSELL

Produkcia

marek@festivalatmosfera.sk

Katarína Hruška HRUŠKOVÁ

Projektový manažment | Dobrovoľníci

hruska@festivalatmosfera.sk

Kristián ŠEFFER

Dobrovoľníci

kseffer@gmail.com

Jano KALOČAJ

Hudobná produkcia | Stage manažér

jano@festivalatmosfera.sk

Ema TRESOVÁ

Booking | Merch | Stage manažérka

ema@festivalatmosfera.sk

Katarína JANÍČKOVÁ

Sprievodný program

kutetka@festivalatmosfera.sk

Viktória KÁLLAYOVÁ

Sprievodný program

aliaviki@festivalatmosfera.sk

Martin ŠEBESTA

Udržateľnosť

martin@festivalatmosfera.sk

Matt RYBANSKY

Udržateľnosť

matt@memo.sk

Eri RYBANSKY

Web

eri@festivalatmosfera.sk

Patrícia MALÍKOVÁ

Gastro

gastro@festivalatmosfera.sk

Ivana KOVÁČIKOVÁ

Handmade

handmade@festivalatmosfera.sk

Pavol PAULENDA

Marketing Strategy Mastermind

pavol.paulenda@gmail.com

Kix PORÁZIKOVÁ

Vizuály | Grafika | Identita

kix@festivalatmosfera.sk

Dominika BOLGÁČOVÁ

Vizuály | Foto | Instagram

dominika@festivalatmosfera.sk

Eva FAČKOVÁ

PR Manažérka | Facebook

eva@festivalatmosfera.sk