Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 2. - 4. august 2024

Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 2. - 4. august 2024

Festival Atmosfera

Chcem byť dobrovoľník

Predstav si, že sa ráno zobudíš na atmosférickej lúke, vyjdeš zo stanu a prichádzaš do areálu plného šťastných návštevníkov. Samo o sebe je to hrejivý pocit, no dvojnásobne lepší je v momente, keď si uvedomíš, že toto sa deje aj vďaka tebe. Chceš to zažiť spolu s nami?

Staň sa súčasťou našej dobrovoľníckej komunity a zažiješ s nami veľa zábavy, ale aj trochu bizarného. Pohrabeš lúku, pomôžeš postaviť sprchy alebo špeciálne sedenie z paliet, ozdobíš les svetielkami,.. To všetko prežiješ s ľuďmi, s ktorými si pôjdeš na rovnakej vlne.

Najväčšiu funky zábavu si užiješ, ak prídeš pomôcť postaviť alebo zložiť areál – tvoj skorší príchod závisí od tvojich časových možností. Počítame s tebou najneskôr od štvrtku, 01. 8. 2024 od 12:00, do pondelka 5. 8. 2024 do 12:00. (ak potrebuješ odísť v nedeľu večer, komunikuj pri prihlasovaní, dohodneme) . Každý deň počas festivalu nám pomôžeš osem hodín, zvyšok si užiješ po návštevnícky. A áno, v deň príchodu medzi nás máš aspoň 18 rokov. 

Poď s nami do toho a uži si s nami Atmosféru po našom. Ak máš akékoľvek otázky, napíš e-mail našej Hruške na hruska@festivalatmosfera.sk

 

Chcem byť dobrovoľníkom!