Kontakt


Chceš sa nás niečo opýtať? Napíš nám!

Email: info@festivalatmosfera.sk

Telefón: 0902 324 579


Fakturačné údaje:
Atmosféra
Hontianske Nemce 175
96265, Hontianske Nemce
Slovakia

IČO: 50088491
DIČ: 2120304098


Atmodrímtím

Gretka Pavlovová - CEO/ Booking/ Partnering gretka@festivalatmosfera.sk
Majo Kulich - Production manager majo@festivalatmosfera.sk
Terry - Production team terry@festivalatmosfera.sk
 
Marek Mansell - Production team marek@festivalatmosfera.sk
Martin Šebesta - Production team martin@festivalatmosfera.sk
 
Paťa Malíková - Handmade zóna a Gastro predajcovia@festivalatmosfera.sk
Katka “Hruška” Hrušková - Diskusná zona/ Workshopy hruska@festivalatmosfera.sk
Jano "Kilo" Kolocaj - Stage manager jano@festivalatmosfera.sk
Matt Rybansky - Foto/ Video/ Production matt@festivalatmosfera.sk
 
Erika Rybansky - Foto a Video eri@festivalatmosfera.sk
Eva Fačková - Web/Instagram eva@festivalatmosfera.sk
Dominika Bolgáčová - Facebook bolgacovad@gmail.com