Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

Festival Atmosféra, Hontianske Nemce, 4.-6.8. 2023

VSTUPENKY NA ATMOSFÉRU 2023

Pre deti do 3 rokov a pre seniorov nad 65 rokov (vrátane) je potrebné zakúpiť resp. zarezervovať lístky v cene 0 eur vyššie. Takáto vstupenka platí ako plnohodnotná permanentka na všetky festivalové dni.

 
Deti a juniori od 4 do 14 rokov (vrátane) majú celovíkendový vstup na Atmosféru za 29 €/osoba.
 
Osoby od 15 do 64 rokov (vrátane) platia earlybirds vstupy za 49 € (prvých 300 vstupeniek), potom cena stúpne na 59 €/osoba.
 
Osoby s preukazom ZŤP majú lacnejší vstup na Atmosféru – ich vstupenka stojí 39 €, sprievodné osoby ZŤP osôb platia plnú sumu.
 
Karavan parking – nachádza sa najbližšie k areálu. Môžete tu zaparkovať s karavanom alebo si pri aute zložiť stan. Jeho cena (59 €) zahŕňa zdroj elektriny, lokalita je najbližšie k areálu a v blízkosti máte sprchy a záchody.
 
Auto&stan parking – je možnosťou pre tých, ktorí si chcú pri aute zložiť stan, no samozrejme aj pre ľudí s karavanmi, ktorí sa zaobídu bez elektriny a komfortu, ktorý poznajú z bežných kempov. Nachádza sa ďalej od festivalového areálu (za karavanovou zónou) a poskytuje viac ticha. V cene (29 €) je zahrnuté len státie s autom a stanom na vyhradenej ploche, bez elektrickej prípojky.
 
Pripomíname, že vstupenky (karavan a auto&stan) vám umožnia vstup len na parkoviská; pre vstup na festival potrebujete festivalové vstupenky, vždy podľa počtu osôb vo vašej skupine.
 
Poznámka: na festival nie je možné kúpiť jednodňovú vstupenku, len víkendovú permanentku.